Zpívání u stromečku 15.12.2023

Zpívání u stromečku

V pátek 15. prosince jsme v podvečerních hodinách společně se Sdružením rodičů a přátel dětí při ZŠ Kravaře-Kouty, z.s. připravili setkání na školním hřišti. Žáci, pedagogové a rodiče se tak na chvíli zastavili, zpomalili a vychutnávali si adventní čas.

Po zahájení jsme společně odpočítali rozsvícení vánočního stromečku a pak následovala vystoupení našich žáků - nejprve nám společně na trubku a klarinet zahráli žáci pátého ročníku - Filip Kerlin a Kryštof Peterek. Poté následovala Školní družina a postupně jednotlivé třídy. Většinu koled a vánočních písní doprovázela hrou na klavír paní učitelka Mgr. Markéta Ramachová. Žáci naší čtvrté třídy si celou koledou doprovodili sami - zazněl klavír, ukulele a klarinet. I přes nervozitu se to všem moc povedlo. Atmosféra byla kouzelná.

Pro zahřátí připravilo Sdružení rodičů výtečné teplé nápoje a další pohoštění. Věříme, že se všichni návštěvníci příjemně naladili a domů si odnášeli nejen zážitek, ale také pohodu a dobrou náladu.

Všem paním učitelkám a vychovatelkám patří poděkování za nácvik koled, paní školnici a paní uklízečce za pomoc při chystání a úklidu a Sdružení rodičů veliké poděkování za organizaci, skvělé jídlo a pití a ozdobení školního hřiště.