Zahájení školního roku 2024/2025 6.9.2024

Zahájení školního roku 2024/2025

Letošní prázdniny opět utekly – a tak se v pondělí 2. září uskutečnilo slavnostní zahájení školního roku 2024/2025. Paní učitelky a vychovatelky vše pečlivě připravily a vyzdobily tak, aby nový školní rok mohl skvěle začít.

Nejprve proběhla mše svatá v kostele Sv. Mikuláše a Nanebevzetí Panny Marie. Poté se uskutečnilo slavnostní zahájení na školním hřišti. Všechny přítomné nejdříve přivítala paní ředitelka Mgr. Eva Watzlawiková, pak se slova ujali pan místostarosta Martin Schwarz a pan kaplan P. Mgr. Lukáš Dořičák. V jednotlivých třídách pak své žáky přivítaly jejich třídní učitelky.

Pro naše nové žáky – prvňáčky – bylo přichystáno uvítání o něco větší - v jejich nové třídě. A také je čekaly první úkoly. Prvňáčci obdrželi krásnou krabici, nové učebnice, výtvarné a psací pomůcky i pamětní list.

Všem žákům přejeme úspěšný a radostný školní rok! Prvňáčkům přejeme, aby se jim u nás ve škole líbilo a aby se do školy těšili. Všem pedagogům pohodový a optimistický rok. Rodičům pak trpělivost a shovívavost.