Zahájení školního roku 2023/2024 4.9.2023

Zahájení školního roku 2023/2024

Letošní prázdniny opět utekly – a tak se v pondělí 4. září uskutečnilo slavnostní zahájení školního roku 2023/2024. Paní učitelky a paní vychovatelky vše pečlivě připravily a vyzdobily tak, aby nový školní rok mohl skvěle začít.

Nejprve proběhla mše svatá v kostele Sv. Mikuláše a Nanebevzetí Panny Marie, kterou vedl Mgr. P. Jakub Lasák. Poté se uskutečnilo slavnostní zahájení na školním hřišti. Všechny přítomné nejdříve přivítala paní ředitelka Mgr. Eva Watzlawiková, pak se slova ujali pan místostarosta Martin Schwarz a pan kaplan Jakub Lasák. V jednotlivých třídách pak své žáky přivítaly jejich třídní učitelky.

Pro naše nové žáky – prvňáčky – bylo přichystáno uvítání o něco větší - v jejich nové třídě. A také je čekaly první úkoly. Prvňáčci obdrželi krásnou krabici, nové učebnice, výtvarné a psací pomůcky, pamětní list, perníkové srdce a dárky na uvítanou.

Všem žákům přejeme úspěšný a radostný školní rok! Prvňáčkům přejeme, aby se jim u nás ve škole líbilo a aby se do školy těšili. Všem pedagogům pohodový a optimistický rok. Rodičům pak trpělivost a shovívavost.