Oslava Dne dětí 10.6.2023

Oslava Dne dětí

V sobotu 10. června se v areálu Olšinek uskutečnila oslava svátku všech dětí, kterou pořádala naše škola ve spolupráci se Sdružením rodičů a CVČ Kravaře. Celou akci doprovázelo téma "Piráti" a piráty i pirátkami se to jen hemžilo. Odpoledne provázela hudba z filmu Piráti z Karibiku. Návštěvníci se tak mohli do atmosféry obávaných mořských korzárů zcela ponořit. Na žáky čekala řada atrakcí – jako zorbing, skákací hrad, házecí koutky, dílničky a malování na obličej. Za splnění úkolů žáci zíkali poklad.

O veškeré aktivity se postaralo Centrum volného času. Manželé Jantovi zajistili skákací hrad a stroje na popcorn. Sdružení rodičů a přátel dětí při ZŠ Kravaře-Kouty, z.s., které celou akci organizovalo a zajišťovalo, přichystalo výtečné občerstvení. Veliké poděkování patří za exkluzivní hamburgery i jiné dobroty manželům Burešovým. Nesmíme opomenout také poděkování manželům Schindlerovým a jejich firmě MOJEKOLO, kteří na tuto slavnost věnovali celý poklad – neskutečně obrovskou truhlu plnou skvělých lahví na kolo (tento poklad potěšil srdce každého sportovce, které ve škole máme). Maminky ze Sdružení a také maminky dobrovolnice napekly sladké dobroty. Celou akci pak završilo kolo štěstí, kde mezi hlavní ceny patřily stavebnice Lego. Všichni si odpoledne velice užili.

Velice děkujeme všem, kteří se na odpoledni podíleli: především celé skvělé partě Sdružení rodičů s paní Martinou Krejčí ve vedení a také Centru volného času Kravaře.