Dopravní hřiště Malé Hoštice - 4. třída 3.10.2023

Dopravní hřiště Malé Hoštice - 4. třída

V úterý 3. října absolvovali žáci naší čtvrté třídy výuku na Dopravním hřišti v Malých Hošticích. Zážitkem už byla cesta do Hoštic, kterou zdolali po cyklostezce. Žáky nejprve čekala výuka teorie v učebně, kde si s paní lektorkou Petrou Hollesch probrali vše důležité, co by měl cyklista znát a mít a nechybělo také řešení dopravních situací.

Kromě teoretických znalostí si všichni vyzkoušeli také praktickou jízdu na kolech přímo na dopravním hřišti. Někteří žáci byli zaskočeni z množství pravidel, která si musejí hlídat a která je potřeba dodržovat.

Děkujeme paní Petře Hollesch za skvělou a velice profesionální výuku.

Děkujeme také rodičům a příbuzným, kteří nás ve svém volném čase doprovodili a celou cestou nám pomáhali - paní Martině Doleží, paní Petře Seibertové a pánovi Petru Michutovi.