Den dětí 8.6.2024

Den dětí

V sobotu 8. června se areál Olšinek proměnil v "Jeden veliký cirkus!" Proběhla zde oslava svátku všech dětí. Na žáky čekala řada atrakcí - zorbing, jízda na koni a v povozu, nechyběly prolézací atrakce, pletení vlasů, výtvarné dílničky a mnoho dalšího. Vše se neslo v duchu cirkusu a program byl také bohatý - kromě zmíněných stanovišť byly k dispozici také skákací hrady, odpolednem provázel klaun Hugo, nechybělo kolo štěstí, bohatá tombola a večerní karneval.

Sdružení rodičů a přátel dětí při ZŠ Kravaře-Kouty, z.s., které celou akci organizovalo a zajišťovalo, přichystalo výtečné občerstvení. Maminky ze Sdružení napekly sladké dobroty. O veškeré aktivity se postaralo Centrum volného času. Manželé Jantovi zajistili dva skákací hrady a stroje na popcorn.

Všichni si odpoledne velice užili.

Velice děkujeme všem, kteří se na celém odpoledni podíleli:

- především celé skvělé partě Sdružení rodičů s paní Veronikou Kerlinovou ve vedení, která tuto náročnou akci zvládla skvěle zorganizovat,

- panu Pavlu Poštulkovi za luxusní jídlo,

- Centru volného času a paní ředitelce za stanoviště pro děti,

- manželům Jantovým za skákací hrady a stroje na popcorn.

Celou akci podpořila řada sponzorů, kterým toto cestou moc děkujeme (přehled sponzorů dohledáte v naší Galerii: Den dělí - fotografie s číslem 100).