EU peníze školám

V době od 1.9.2010 do 28.2.2013 Základní škola Kravaře-Kouty realizovala projekt „Inovace a individualizace výuky“, financovaný z programu EU peníze školám.

Cílem projektu v hodnotě 695 364,- Kč byl rozvoj ICT, cizích jazyků a matematiky, a to aktivním využíváním nejmodernější dostupné informační a komunikační technologie.

Tyto cíle byly naplňovány jak individualizací výuky v těchto oblastech, tak i vytvářením inovovaných materiálů pro výuku. Vzdělávání pedagogů v daných oblastech sloužilo jako doplněk, který umožnil ještě zvýšit efektivitu celého projektu.

Byly pořízeny tři interaktivní tabule s příslušenstvím. Dále byly vytvořeny sady vzdělávacích materiálů (Český jazyk – literatura, Anglický jazyk, Matematika, Přírodověda), které jsou dostupné všem učitelům, případně dalším zájemcům ve škole. Ti je mohou použít nejen přímo pro výuku, ale zejména jako inspiraci pro tvorbu vlastních materiálů v budoucnu.

Vzdělávací materiály

Vzdělávací materiály jsou uloženy u ředitele školy.

Mgr. Jan Volf
Tel.: 553 671 357