škola

Šťastné stáří očima dětí 2013

4. ročník výtvarné soutěže

Projekt „Šťastné stáří očima dětí“ je celorepubliková výtvarná soutěž pro předškolní děti, žáky základních škol a víceletých gymnázií v ČR ve věku do 15 let.

Soutěž nese jedno téma, šťastné stáří, které mají děti za úkol ztvárnit a uchopit ve výtvarných dílech.

Naše žákyně 4. ročníku Aneta Zajíčková se v této soutěži umístila v kategorii dětí 6 až 10 let na výborném 3. místě. Do této kategorie bylo zasláno celkem 462 výtvarných prací. Svůj obrázek, textilní koláž s názvem „Babička na procházce“, vytvořila ve školní družině. Blahopřejeme k vítězství a věříme, že jí diplom i drobné dárky, které byly z Prahy zaslány, potěší.

Všechna výtvarná dílka naleznete na www.stastne-stari.cz/2013, práce našich žáků pak v kategorii 6 až 10 let na stránce 8.

Šťastné stáří očima dětíDiplomAneta Zajíčková: Babička na procházce