škola

Příroda kolem nás 2013

Oceněná výtvarná práce Vandy PeterkovéSpráva Národního parku Podyjí letos v lednu 2013 vyhlásila už XIII. ročník výtvarné soutěže „Příroda kolem nás“.

Nad touto celostátní soutěží převzal záštitu Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu Parlamentu ČR.

Cílem i smyslem soutěže je podpořit zájem dětí o chráněnou přírodu u nás a následně se s jejich výtvarně ztvárněnými prožitky podělit. Do soutěže jsme zaslali dvanáct nejlepších prací našich žáků. Výtvarná dílka žákyně 2. třídy Anety Peterkové a žákyně 3. třídy Natálie Koligové získaly ve své kategorii krásné 3. místo. Vítězky obdržely jako ocenění diplom a věcné ceny.

Všichni moc gratulujeme.

Galerie Práce žáků

Vanda Peterková, 3. místoNatálie Koligová, 3. místoDiplomOceněná výtvarná práce Natálie Koligové