Školní jídelna

Do naší školní jídelny – výdejny jsou dováženy obědy ze školní jídelny při Základní škole Kravaře.
Výdej obědů probíhá od 11:30 do 13:15.

Další informace o školním stravování: Školní obědy

strava.cz – přihlásit se

Stravování v době nepřítomnosti

Stravování žáků v rámci školního stravování (tzn. za zvýhodněnou cenu) je možné pouze v době přítomnosti žáka ve škole, nikoliv, když je žák nemocen nebo z jiného důvodu nepřítomen.

První den neplánované nepřítomnosti (náhlého onemocnění) lze strávníkovi poskytnout jídlo v rámci školního stravování, neboť si oběd nemůže odhlásit předem. V dalších dnech nemoci či nepřítomnosti ve škole strávníkovi v žádném případě nemůže být poskytnuta strava v rámci školního stravování.

Pokud přesto strávník bude v době nepřítomnosti obědy odebírat, pak uhradí stravné v plné výši (bude zařazen do kategorie cizích strávníků).