Výlet do Velkých Hoštic 11.4.2024

Výlet do Velkých Hoštic

Starší žáci navštěvující Školní družinu měli možnost dne 11. dubna jet společně s paní vychovatelkou Blankou na výlet vlakem do Velkých Hoštic.

Počasí přálo, krásně svítilo sluníčko. Navštívili Jarní výstavu na zámku, kde si žáci měli možnost nakoupit ručně vyrobené šité zboží či keramiku. Také se v parku sešli s žáky navštěvující školní družinu ve Velkých Hošticích. Jejich paní vychovatelka měla nachystanou stezku parkem na téma "Stromy". I když tato stezka nebyla jednoduchá, žáci ji zvládli a v cíli je čekala sladká odměna. Navštívili lanové centrum a obě družiny si zahrály společnou pohybovou hru. Společně tak strávili příjemný čas v přírodě, seznámili se s novými kamarády a cestou na vlak se osvěžili nanuky.

Výlet se velmi zdařil i díky skvělému počasí.